Klubbens Rally og AG helg er over! :-)

Vi gjennomførte Rally og Agility prøve og stevne helgen 11-12 august. Det var omtrent 75 ekvipasjer som stilte til start begge dager, 25 av disse stilte i både Agility og Agility hopp. En stor takk til alle som bidro til at arrangementet ble svært vellykket👍

Et slikt stevne er virkelig inspirerende. Vi kommer til å gjennomføre tilsvarende arrangement neste år og jeg vil oppfordre enda flere av våre medlemmer til å støtte gjennomføringen av arrangementet. Dette vil gi bedre rom for de av medlemmene som selv ønsker å delta og skaper forutsetning for et enda bedre arrangementet .  Dere kan lese mer i Nye Troms torsdags utgaven forrige uka.

Hilsen Jens, leder for Bardu Hund

Bildene over er tatt av Kyrre Halvorsen. Synne Dahl Sneve tok masse bilder av alle deltagere in action. Disse kommer etterhvert å bli lagt ut med vannmerke på facebookgruppa til klubben. De som ønsker å kjøpe bilder kan kontakte henne etter de er lagt ut 🙂

 

Leave a Reply